• Pierwszy numer gazetki szkolnej "KLEKS" wydano we wrześniu 1998 roku. Początkowo był to miesięcznik, a od roku 2013 kwartalnik. Do roku 2015 wydano około 90 numerów gazetki. Były również egzemplarze dodatkowe: o patronie szkoły Arkadym Fiedlerze, realizowanym projekcie unijnym, tradycjach i zwyczajach naszego regionu, porach roku. Pomysłodawczyniami powstania czasopisma były panie: Bożena Galimska i Małgorzata Ziara, które również były jego opiekunkami. Od roku 2007 opiekę nad KLEKSEM sprawowała pani Bożena Galimska. Gazetka cieszyła się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród młodszych uczniów. W KLEKSIE dokumentowane były wszystkie ważniejsze wydarzenia, sukcesy, akcje i działania uczniów naszej szkoły. W czasach, kiedy nie było jeszcze dostępnego facebooka, pisemko było ciekawą formą promocji szkoły w środowisku lokalnym.