• Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy

Skarbnik- Paulina Szymańska

Członkowie- Agnieszka Pilarska, Klaudia Malinowska, Aleksandra Skonieczek

Adres @ Rady Rodziców: rada.rodzicow@lubrza.pl

• Fundusz Rady Rodziców. Konto bankowe.
      •

Zwracamy się z prośba o dokonywanie wpłat na Radę Rodziców. Wszystkie wpłacone przez Państwa pieniądze przekazywane są wyłącznie na uczniów naszej szkoły. Sponsorowane są m.in. nagrody dla laureatów licznych konkursów, nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego oraz wiele innych, w miarę możliwości finansowych. Te możliwości zależą przede wszystkim od Państwa wpłat.

Składki w roku szkolnym 2023/2024:
        - dobrowolne ubezpieczenie NNW
        - Rada Rodziców (składka dobrowolna)
        - wyprawka świetlicowa (składka dobrowolna w wysokości 20 zł. bądź w formie materiałów plastycznych i edukacyjnych).

Zapraszamy do konkursu na "Najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców" przez poszczególne klasy. Wpłaty składek na fundusz Rady Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy należy dokonać jednorazowo w kwocie:

- pierwsze dziecko- 50 zł.,

- drugie dziecko- 50 zł.,

- pozostałe- bez opłaty.

Wpłaty mogą być dokonywane przelewem na konto bankowe Rady Rodziców:

23102054020000000202843977

WAŻNE: Przy wpłacie na konto, prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Wszystkim rodzicom, którzy wspierają finansowo Radę, opłacając składki, serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

• Sprawozdania Rady Rodziców
      •

Przedstawiamy Państwu listę zrealizowanych zakupów ze składek na Radę Rodziców.

W wykazie celowo nie umieszczamy kwot z uwagi na otwarty charakter strony internetowej.

Wydatkowane kwoty sa jawne dla rodziców uczniów naszej szkoły i zostaną przedstawione na zebraniach za pośrednictwem Przewodniczących Trójek Klasowych.

Wydatki Rady Rodziców za rok szkolny 2023/2024

• Inicjatywy Rady Rodziców

1. Najwyższe wpłaty na fundusz

Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na: "Najwyższe wpłaty na fundusz Rady Rodziców"

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do wszystkich Uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy, ich Rodziców i Opiekunów.

2. Do konkursu przystępują poszczególne klasy wpłacając pieniądze.

3. Celem konkursu jest zachęcenie Rodziców i Uczniów do przekazywania dobrowolnych wpłat na fundusz Rady Rodziców oraz ewidencja wszystkich środków wpłacanych przez Rodziców na potrzeby poszczególnych klas i szkoły.

4. Konkurs polega na zebraniu w poszczególnych klasach srodków pieniężnych i przekazanie ich na fundusz Rady Rodziców.

Ocenie bedzie podlegać kwota zebranych środków wyliczona na jednego ucznia w danej klasie

(suma wpłat/liczbę uczniów w klasie) oraz ilość wpłat w stosunku do liczby uczniów.

5. Wpłaty nalezy dokonywać w następujący sposób:

- przelewem na konto bankowe Rady Rodziców 23102054020000000202843977

- bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

6. Konkurs trwa od 02.10.2022 r. do 31.12.2023 r.

7. Nagrodą w konkursie są środki pieniężne, które klasa może przeznaczyć na cele klasowe np. wyjazd do kina lub teatru, dofinansowanie wycieczki, itp.

• Informacje dla Rady Rodziców