• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024

• Drodzy Uczniowie, Rodzice i Pracownicy,

Z niezwykłą radością pragnę Was serdecznie zaprosić na Uroczyste Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2023/2024 w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy. To wyjątkowy czas, który łączy naszą społeczność i otwiera przed nami drzwi do nowych przygód edukacyjnych.

Data: 4 września 2023r.

Miejsce: Plac przed szkołą

Ceremonia rozpoczęcia roku szkolnego przebiegnie w następujący sposób:

• O godzinie 8:00 rozpoczniemy uroczystą Mszą Świętą w intencji uczniów, rodziców i pracowników szkoły w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Lubrzy

• Po zakończeniu Mszy Świętej o godzinie 9:00 serdecznie zapraszam na spotkanie na plac przed szkołą.

Razem z nadzieją i radością oczekuję na Waszą obecność, aby wspólnie wyruszyć w nowy, pełen odkryć rok szkolny!

• Wakacyjne spotkania w szkole

• W naszej szkole, już nie po raz pierwszy, w okresie wakacji odbywały się róznorodne zajęcia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczniowie eksperymentowali, zgłębiali tajniki kulinarne, aktywnie spędzali czas na świezym powietrzu i zabawach z animatorem czy też rodzinnie relaksowali się na leżaczkach podczas seansów "Wieczorynka pod chmurką". Dziękujemy za Waszą obecność i każdy uśmiech :)

Przedstawiamy krótką fotorelację z naszych inicjatyw.

• Bal Ósmoklasistów

• W czwartek 15.06.02023r. odbył się Bal Ósmoklasistów.

Cały bal zorganizowali rodzice, był planowany dużo wcześniej. Piękne dekoracje, smaczne menu oraz JD MUNDEK. Na imprezę mógł przyjść każdy chętny ósmoklasista. Zaproszeni byli wychowawcy i dyrekcja naszej szkoły. Nadzór nad przebiegiem balu zapewniali rodzice. Na początku nie wszyscy chcieli tańczyć, jednak z czasem wszyscy się rozkręcili i bardzo dobrze się bawili. Wielu zdarło sobie gardła, spędzając większość czasu na parkiecie. Wspomnienia pozostaną w głowach ósmoklasistów na zawsze.

• Hymn szkoły- prosto ze studia nagrań

• Niesamowite wieści!

Otrzymaliśmy gotowe nagranie naszego hymnu szkolnego z RecPublica Studios!

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do powstania tego wspaniałego nagrania naszego hymnu szkolnego. Dziękuję Pani Honoracie Filipiak Dydynie za inspirujące słowa, Panu Przemysławowi Rutkowskiemu za piękną muzykę oraz RecPublica Studios za ich profesjonalizm i doskonałą jakość nagrania.

A przede wszystkim, nie mogę zapomnieć podziękować naszym utalentowanym uczniom za ich zaangażowanie, pasję i wspaniałe wykonanie. To dzięki nim nasz hymn szkolny nabrał życia i stał się prawdziwie wyjątkowym utworem.Wasza praca, talent i poświęcenie są godne najwyższego uznania. Dziękuję, że byliście częścią tego niezapomnianego projektu i że podzieliliście się swoim talentem, aby stworzyć coś pięknego, co będzie nas inspirować przez wiele lat.

Razem stworzyliśmy wyjątkowe brzmienie i jestem niezmiernie wdzięczna za Wasze zaangażowanie i wkład w ten projekt. Jesteście prawdziwymi gwiazdami!