• Ćwiczenia bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię

• Bezpieczeństwo uczniów jest priorytetem. Szczególnie ważne jest ono w drodze do i ze szkoły.

W związku z tym, dzisiaj nasi młodsi uczniowie, na pobliskich przejściach dla pieszych, pod opieką funkcjonariuszy policji, uczestniczyliw praktycznych ćwiczeniach przechodzenia przez jezdnię. Lekcjaw terenie, w rzeczywistych warunkach, z prawdziwymi użytkownikami ruchu drogowego, pod opieką prawdziwych specjalistów była lekcją, która na pewno pozostanie w pamięci uczniów, a nauka nie pójdzie w las.

Serdeczne podziękowania kierujemy do funkcjonariuszy policji z KPP w Świebodzinie, dzięki Wam nasi uczniowie czują się jeszcze bardziej bezpieczni

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• W dniu dzisiejszym obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto odwagi, kreatywności i współpracy. Tego dnia nasi uczniowie uczestniczyli w zabawach i działaniach, które pobudzają wyobraźnię, aktywizują dzieci do twórczości i pozwalają odkryć swoje talenty. Wszystkie klasy zapoznały się z opowiastką autorstwa kanadyjskiego pisarza Petera H. Reynoldsa pt. „The DOT” (Kropka), której główną bohaterką była dziewczynka imieniem Vashti. To dzięki zwykłej kropce i mądrej nauczycielce plastyki, Vashti odkryła w sobie talent i uwierzyła w siebie. Motywem przewodnim tego dnia była oczywiście Kropka. To był niesamowicie wesoły i udany dzień

• „Pola Nadziei”

• Ogólnopolska Kampania na rzecz osób terminalnie chorych –

„Pola Nadziei”

Nasza szkoła po raz kolejny włącza się do tej pięknej akcji mającej na celu przypominanie nam o ludziach cierpiących, oczekujących pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Cebulki można zakupić już od najbliższej środy tj. 14.09.2022r. w holu szkoły w zestawach pakowanych po 5 szt. Cena zestawu 10 zł

Datki złożone na zakup cebulek przeznaczone zostaną przez Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze na zakup sprzętu medycznego, leków itp. dla ludzi nieuleczalnie chorych i cierpiących, przebywających w Hospicjum.

• I miejsce w konkursie "Lubuskie EKOlogiczne"

• Uczeń klasy 3b Szymon Świerczewski w czasie wakacji wykonał pracę na konkurs plastyczny organizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Lubuskiego w ramach projektu "Lubuskie EKOlogiczne". Miło nam poinformować, że Szymon zajął I miejsce w konkursie w kategorii - rysunek. Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze odebrał nagrodę za swój sukces. Gratulujemy i życzymy Szymonowi dalszych sukcesów.

• Zmiana godzin wydawania posiłków.

• Uwaga!! Zmianie ulegają przerwy obiadowe tj:

oddział przedszkolny: śniadanie 8:00 ; obiad 11:30

uczniowie klas 1-3 11:00-11:20 - 20 min